Kim jesteśmy

Firma MARKGUM została założona w 1973 roku przez Mariana Krzyżagórskiego.

Pierwotnie był to zakład wulkanizacyjny, który później stał się bieżnikownią opon samochodowych. Z czasem oprócz rozwoju fabryki powstał dział handlowy, który wyspecjalizował się w zaopatrzeniu branży wulkanizacyjnej w maszyny i urządzenia oraz pełną gamę materiałów eksploatacyjnych. Wieloletnie doświadczenie i staranny dobór oferowanych produktów pozwoliły na stworzenie pełnej oferty dla profesjonalistów. Niezawodne urządzenia i materiały najwyższej jakości gwarantują szybką, fachową i bezbłędną obsługę klientów przy relatywnie niskich kosztach.

Firma Markgum jest jedną z wiodących firm zajmującą się odzyskiwaniem pierwotnych własności zużytych opon. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę produktów co pozwoli każdemu miłośnikowi motoryzacji znaleźć coś dla siebie. Jedną w głównych cech, które cechuje opony bieżnikowane jest ich relatywnie niska cena w porównaniu do opon nowych. Produkt końcowy bieżnikowania jest pełnowartościowym wyrobem, na który każdy klient otrzymuje stosowną gwarancję. Dbając o każdego Klienta nie zapominamy o środowisku. Markgum dając drugie życie każdej oponie wspomaga ich recykling.

Aktualnie firma stawia na rozwój bieżnikowania opon do samochodów osobowych, dostawczych, jak również opon przeznaczonych do sportów samochodowych.

Dzięki takim cechom jak jakość i trwałość naszych opon firma Markgum zyskuje ciągle rosnącą grupę zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą i życzymy przyjemnych zakupów.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top